Page 11 - Hungarian Golf Magazin 2017/4.
P. 11

11
                                                                                      hungarian golf

Nehéz tornát zárt válogatottunk az Oslóban  ban elkapta a fonalat és az 50. helyen végzett.        Y
               zajló European Young Masters-en. A versenyen  A női versenyt az angol, Lily-May Humpreys
               az időjárással, és az Oslo Golf Club technikás,  214 (69, 74, 71) nyerte.
               dimbes-dombos pályájával is meg kellett küz-
               denünk.                                      Az országok rangsorában a 4 játékos eredmé-           EN
                                                            nyéből a legjobb 3 eredményt értékelték. En-
               A fiúk rendkívül erős mezőnyében 12 játékos is  nek értelmében a 24. helyet sikerült megsze-
               összesített mínuszos eredményt ért el. A ver- reznünk 726-os eredménnyel néhány ütéssel
               senyt a norvég Skogen Bård Bjørnevik (67, 70,  lemaradva a 23. Szerbiától.                         S
               69) –10 nyerte. A legjobb magyar eredményt
               korosztályos és Magyar Kupa bajnokunk,  A 2017-es Young Masterst Anglia nyerte, Nor-
               Závaczki Bálint 230 (79, 75, 76) szállította, ami- végia és Olaszország előtt.                     ER
               vel a T 48. helyen zárta a tornát. A delegáció
               egyetlen tagja ő volt, aki 80 alatt teljesítette  JÁTÉKOSAINK EREDMÉNYEI:
               mind a három napot.
                                                            Fiúk (57 fős)                                         V
               Rózsa Dániel 253 (81, 86, 86) sérüléséből fel- T 48. Závaczki Bálint 230 (79, 75, 76)
               épülve remekült helytállt, az 54. helyen végzett. 54. Rózsa Dani 253 (81, 86, 86)

A lányoknál Czernecki Laura 248 (84, 83, 81)  Lányok (54 fős)
               vitte a stafétát, napról napra jobban teljesítve  T 44. Czernecki Laura 248 (84, 83, 81)
               néhány ütéssel felülmúlta tavalyi eredményét.  50. Nagy Klára 254 (86, 87, 81)