EN

S   JÓTÉKONYSÁG TATÁN

ER

V

A golfszezon első felének lezárásaként egy  ötödik legjobb eredményt Meznerics Gergely
               ranglista és egy jótékonysági versennyel ked-  (76) szállította Rózsa Dánielt (78) és Szalay At-
               veskedett a tatai Old Lake Golf Club, hogy egy  tilát (78) megelőzve. A Nettó Férfi A kategória
               kisebb szünidő után újult erővel vágjanak bele  győzelmet ünnepelhetett.
               az idény második felébe, melynek első na-    Vass Laura remek teljesítményt nyújtva, a 8.
               gyobb eseménye a hagyományokkal rendel-      legjobb eredményt szállította, amivel a Nettó
               kező Budai Golf Kupa Ranglista verseny lesz.   Női kategória első helyén végzett. A top 10-be
               Nincs meglepetés: O`Sullivan Gearoid ismét  még Bozsaky Márk (79) és Rádonyi Kristóf (79)
               győzött!                                     fért be.

Az Old Lake Golf Club idei első ranglista-   Díjazottak:
               versenyét június 25-én tartották. A verseny  Bruttó I. O`Sullivan Gearoid
               győztese ismételten a nagyszerű formában  Nettó Férfi A Hcp 0-18,4 I-II-III: Szalay Attila,
               lévő O`Sullivan Gearoid lett, even par-t játsz-  Gyimesi Tibor, Hatvári Árpád
               va. Mögötte Hatvári Árpád (74), míg a harma-  Nettó Férfi B Hcp 18,5-36 I-II-III.: Chen Hui,
               dik helyen a szenior bajnokság ezüstérmese  Csizinszky András, Yin Xu Dong
               Nagy István, valamint a Match Play Bajnokság  Nettó Junior I-II-III.: Hideg Ádám, Tóth Maya